Hakkımızda


Biz kimiz?

Genel müteahhitlik şirketi olarak faaliyet gösteren firmamız FAZIL İNŞAAT olarak 2004 yılında kurulmuştur. İnşaat sektöründe ve ticaretteki bilgi deneyimine dayanarak aile şirketi olmaya karar veren “ FAZIL İNŞAAT SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. “ yönetim kurulu başkanı İnş. Müh. Kağan FAZIL tarafından kurulmuştur.

Fazıl inşaat Balıkesir ve çevresinde yaptığı seçkin ve farklı konut hamleleriyle isminden söz ettiren bir firma haline gelmiştir. Fazıl inşaat sahip olduğu bilgi, tecrübe ve uygulamalarını teknolojik gelişmelerle bütünleştirerek müşterilerin ihtiyaçlarına en uygun çözümler sunan istikrarlı, gerçekçi ve profesyonel çalışmalarıyla her zaman müşterilerinin yanında olmuştur.

Fazıl inşaat, inşaat sektöründeki çizgisinden ödün vermeden marka olma hedefiyle yoluna devam etmektedir.

Müteahhitlik; her şeyden önce iş güvenliğini, çevreci yaklaşımı ve kaliteden ödün vermeksizin tüm hizmetleri zamanında teslim etmektir. Fazıl inşaat Ltd. Şti. tüm hizmetlerine bu çağdaş bakış açısıyla yaklaşır.

Misyonumuz

Öncelikli ilkelerimiz olan profesyonellik, güvenirlilik kaliteli ve müşteri memnuniyetini daha çok arttırmak büyük projelere imza atmak yaşanabilir konforlu sıcak yuvalar inşa etmektir.

Vizyonumuz

Fazıl inşaat, inşaat sektöründeki vazgeçilmezleri olan sağlam, güvenli ve göze hitap eden şık yapılardan ödün vermeden, kaliteyi yükseltmek, alanında uzmanlaşarak en iyi inşaat firması olmaktır.